Siyaset

DEVA, Urfa'da seçim startını verdi

Mavi yeleklerle sahaya çıkmaya hazırlanan DEVA Partisi Urfa İl örgütü, 2023 seçimleri için 'Kazanan Türkiye olsun, Kazanan Şanlıurfa olsun, Oylar Deva olsun' sloganını kullanacak. İlimizde bilbordlara daha şimdiden DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan'ın afişleri asıldı.

DEVA Partisi seçim startını erken verdi. Partiye gönül verenlerin mavi yeleklerle sahada olacağı bildirildi.

 

DEVA Partisi İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz, Türkiye tarihinde bir ilke imza atacaklarını dile getirdi. DEVA Partisi'nin iktidara gelmesi halinde neler yapacağını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyacaklarını anlatan Av.Tüysüz, şunları kaydetti:

 

''Seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu özgüvenle bugün DEVA Partisi’nin yeni kampanyasını başlatıyoruz. Kampanyamızın adı; “Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun. 

 

Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Şanlıurfa’nın sokaklarında olacağız. Türkiye’yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Seçimleri, 7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz. Herkesi kampanyamıza güç vermeye çağırıyoruz.

 

Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

Yargının bağımsız olması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

Sınır güvenliğimizin sağlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası’nın hayata geçmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

İhtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması, çocukların eğitim ve sağlık harcamaları için verilen sosyal yardımların artırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

Engelli aylıklarının yükseltilmesi, engelli vatandaşlarımıza kamuda ayrılan kontenjanların doldurulması ve mesleki eğitim verilmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

Çiftçinin borcunun en az 2 yıl faizsiz ertelenmesi, gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması, çiftçiye ucuz elektrik verilmesi ve tüm sulama yatırımlarının tamamlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

 

Kazanan Türkiye olsun diyoruz.

 

Kazanan Şanlıurfa olsun diyoruz.''

 

Kampanyamız şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.

UrfabirHa 

Düşünceni paylaş

Back to top button