Güncel Şanlıurfa Sondakika

Hocadan Balıklıgöl'deki TikTokçulara çıplaklık tepkisi!

Kutsal olduğuna inanılan Balıklıgöl’de sosyal medya fenomenlerinin uygunsuz kıyafetlerle video çekmeleri tepki çekiyor. Son olarak göbeği ve sırtı açık büstiyer kıyafetiyle Balıklıgöl’de dolaştığı videosunu paylaşan TikTok fenomeni Heves Güzel’e merhum Abdülaziz Kutluay hocanın oğlu Mehmet Emin Kutluay tepki gösterdi.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çeken fenomen Heves Güzel, geçtiğimiz günlerde çıktığı güneydoğu turunda Şanlıurfa’ya geldi.

Balıklıgöl’ü ziyaret eden Heves Güzel, göbeği ve sırtı açık büstiyer kıyafetiyle kutsal olduğuna inanılan mekanda dolaştı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında yarı çıplak vaziyette gezdiği Balıklıgöl’deki videosunu sosyal medya hesabından paylaşan fenomen TikTokçu tepki çekti.

‘Şanlıurfa’nın Aziz Hocası’ olarak bilinen Abdülaziz Kutluay’ın oğlu Mehmet Emin Kutluay, Balıklıgöl’de çekim yapan fenomenlerin kutsal mekana saygılı olmaları gerektiğini söyledi.

 

Kutluay, sosyal medya hebasındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli kardeşlerim Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı Balıklıgöl mevkisindeyiz şu anda. Burada bizi üzen bir şey var burada, TikTok vidosu çekmeyen gelen gençlerimiz maalesef giyimlerine dikkat etmiyorlar ve bu makamda saygısız bir şekilde video çekiyorlar. Sosyal medyada izledik. Bir gencimiz burada uygunsuz bir şekilde video çekmişti. Burası Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı yer. Burada Allah’ın ayeti yankılandı, buralarda gerçekleşti. Buraya saygılı olmayı bilelim, eğer saygılı olmazsak Allah’ın ve Hz. İbrahim gazabından kurtulamayız”.

Düşünceni paylaş

Back to top button