Spor

Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol Okulundan büyük başarı

2019 Yılında faaliyete başlayan Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol Okulu kısa süre içerisinde meyve vermeye başladı.
Türkiye'nin dört büyük takımlarından olan Fenerbahçe Spor Kulübü geçtiğimiz aylarda alt yapı seçmelerinde 3 futbolcuyu Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol Okulundan seçerek Şanlıurfa'da heyecana neden oldu.
Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol Okulu profesyonel ekibi ile zaman zaman pandemi nedeniyle faaliyetlerine ara vermesine rağmen büyük bir başarı ortaya koyarak 1600 futbolcu arasından 3 sporcusunu Fenerbahçe Spor Kulübünün alt yapısına girmeyi başardı.
Şanlıurfa'dan Fenerbahçe Spor Kulübüne 3 sporcunun girmesi kentte büyük heyecan olduğunu belirten Teknik Direktör Mehmet Altun ve Fenerbahçe Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol Okulu Koordinatörü Müslüm Kuşçu, "Şanlıurfa Fenerbahçe Futbol okulumuz 1 Temmuz 2019 yılında faaliyete başladık. Bütün dünyayı etkisi altına alan Korona salgını nedeniyle zaman zaman faaliyetlerimize her ne kadar ara vermek zorunda kalsakta başarının arkasında kalmayarak 3 sporcumuzu Fenerbahçe Spor Kulübünün alt yapısına göndermeyi başardık." Şeklinde konuştular.
Fenerbahçe Spor Kulübünün alt yapısına girmeyi başaran 2007 doğumlu Ömer Tayyip Oruç, 2009 doğumlu Hasan Kerem Işıklı ve 2012 doğumlu Bedirhan Efe Doş sporcularda ileride Türkiye'nin en büyük futbolcu olacaklarını ve 63 numaralı forma ile Şanlıurfa'yı temsil etmenin gururunu yaşamak için gün saydıklarını belirttiler.Düşünceni paylaş

Back to top button